Elit Mühendislik Dogalgaz Tesisatı!

Gülçin Ş. |

3 dairemizin tesisatı için anlaştık. Anlaşma sonrası 06.11.2015 tarihinde gelinerek tesisatın yapılacak dendi. 06.11.2015 evde bekledik. Ne gelen var ne de giden. Akşam aradık bu kez 09.11 ve 10.11 da gelinecek dendi ki daire gereksinimleri karıştırılmıştı ve düzelttirdim. 9 ve 10.Kasım da gelindi. İşler üç dairede de yarım bırakıldı üstelik dairenin birinde mutfakta su borusu zarar görmüş, 14 gün bekliyoruz. Çalışanlar ilgisiz arayıp soruyorum bana firmanın alışanları birbirini şikayet ediyor, en son patrona ulaştım telekom da sorunu olmuş 5 gün uğraşmış bende tabii uğraşmalıymışım. Ondanda azar işittim. Çalışanlar neden kaba davranıyor anladım

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülçin Ş.
  01 Aralık
  10:32

  Firma işi bağlamak için vatandaşa işin yapılacağı bir tarih söylüyor işi kapıyor. Fakat işin yapılacağı tarih sözleşmede yazılı olarak yok. Tabii ki söz söylenen tarihte işiniz yapılmıyor ve oyalamalar başlıyor. Caydım diyorsunuz ve de öğreniyorsunuz ki %5 cayma bedeli ödemelisiniz ve bunu sözleşmede fark etmeden imzalamışşsınız bile. Ondan sonra da uğraşın bakalım parayı ödediniz ve firmanın peşinde koşun bakalım. Sözleşmede vatandaşa ceza var firmaya yok. Bu firmaya dikkat ediniz... .

 • Gülçin Ş.
  25 Kasım
  16:33

  Bu kadar aramaya, yazı yazmaya bugün firmadan ustalar geldi. 2 Petek ölçüsü yine hatalı gelmiş, borular eksik gelmiş. Bulaşık Makinası girmiyor bir şey yapamayız dediler, salondaki açtığımız deliği artık kendiniz sıvatın dediler. eee niye geldiler? Sonuç: Elde var sıfır.

 • Gülçin Ş.
  23 Kasım
  14:27

  M**** Bey işler yapılmadı ama biz paramızı ödedik. Pardon ama siz işleri yapıp biz paramızı ödemeseydik ve \"siz de tabii paranızı almak için uğraşacaksınız, bekleyeceksiniz\" deseydik olur muydu?

 • Gülçin Ş.
  23 Kasım
  14:07

  Patron M*** D****\'a bir çalışanın \"çok iş alıyorlar ondan işler aksıyor, yetişelemiyor\" dediğini söyledim. \"Öyle bir şey söylemez sen yalan söylüyorsun\" dedi. \"Peki 14 gündür yarım kalan tesisat neden olmuyor\"dedim \"Ben de telekomla işim oldu peşinde 5 gün koştum uğraştım. Onlara ses çıkartabiliyor musunuz? Uğraşacak bekleyeceksiniz\" dedi. Ben de \"firma çalışanlarınız neden bu kadar kaba şimdi anladım\" dedim. M**** Bey; Biz paramızı ödedik ama işlerimiz yapılmadı o ne olacak pardon? Yok böyle bir zihniyet...