24 Kasım 2015

Elit Mühendislik Dogalgaz Tesisatı!

3 dairemizin tesisatı için anlaştık. Anlaşma sonrası 06.11.2015 tarihinde gelinerek tesisatın yapılacak dendi. 06.11.2015 evde bekledik. Ne gelen var ne de giden. Akşam aradık bu kez 09.11 ve 10.11 da gelinecek dendi ki daire gereksinimleri karıştırılmıştı ve düzelttirdim. 9 ve 10.Kasım da gelindi. İşler üç dairede de yarım bırakıldı üstelik dairenin birinde mutfakta su borusu zarar görmüş, 14 gün bekliyoruz. Çalışanlar ilgisiz arayıp soruyorum bana firmanın alışanları birbirini şikayet ediyor, en son patrona ulaştım telekom da sorunu olmuş 5 gün uğraşmış bende tabii uğraşmalıymışım. Ondanda azar işittim. Çalışanlar neden kaba davranıyor anladım

Gülçin 480 Okunma

Cevaplar

 • Gülçin01 Aralık 2015

  Firma işi bağlamak için vatandaşa işin yapılacağı bir tarih söylüyor işi kapıyor. Fakat işin yapılacağı tarih sözleşmede yazılı olarak yok. Tabii ki söz söylenen tarihte işiniz yapılmıyor ve oyalamalar başlıyor. Caydım diyorsunuz ve de öğreniyorsunuz ki %5 cayma bedeli ödemelisiniz ve bunu sözleşmede fark etmeden imzalamışşsınız bile. Ondan sonra da uğraşın bakalım parayı ödediniz ve firmanın peşinde koşun bakalım. Sözleşmede vatandaşa ceza var firmaya yok. Bu firmaya dikkat ediniz... .

 • Gülçin25 Kasım 2015

  Bu kadar aramaya, yazı yazmaya bugün firmadan ustalar geldi. 2 Petek ölçüsü yine hatalı gelmiş, borular eksik gelmiş. Bulaşık Makinası girmiyor bir şey yapamayız dediler, salondaki açtığımız deliği artık kendiniz sıvatın dediler. eee niye geldiler? Sonuç: Elde var sıfır.

 • Gülçin23 Kasım 2015

  M**** Bey işler yapılmadı ama biz paramızı ödedik. Pardon ama siz işleri yapıp biz paramızı ödemeseydik ve "siz de tabii paranızı almak için uğraşacaksınız, bekleyeceksiniz" deseydik olur muydu?

 • Gülçin23 Kasım 2015

  Patron M*** D****'a bir çalışanın "çok iş alıyorlar ondan işler aksıyor, yetişelemiyor" dediğini söyledim. "Öyle bir şey söylemez sen yalan söylüyorsun" dedi. "Peki 14 gündür yarım kalan tesisat neden olmuyor"dedim "Ben de telekomla işim oldu peşinde 5 gün koştum uğraştım. Onlara ses çıkartabiliyor musunuz? Uğraşacak bekleyeceksiniz" dedi. Ben de "firma çalışanlarınız neden bu kadar kaba şimdi anladım" dedim. M**** Bey; Biz paramızı ödedik ama işlerimiz yapılmadı o ne olacak pardon? Yok böyle bir zihniyet...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön