08 Mart 2016

Elegans Catering Kötü Hizmet ve Haksız Kazanç!

Kısa bir süre önce yemek hizmeti almıştık. Ve taahhüt edilen hizmeti alamamamız ve gerek yemek içerikleri ve gerekse servis elemanlarının negatif durumlarını ve tepkilerinden dolayı uyarılarda bulunduk. Daha sonrada yemek hizmeti alımını kestik ve firma değiştirdik.


Tahakkuk ettirilen faturalardaki düzeltme taleplerimize de karışlık bulamadık. Kısa bir sürü sonrada avukatlık olduğumuzu öğrendik.


Ancak bu firma ve bu avukatların niyetlerinin bozuk olduğunu fark ettik. Ödeme yapalım isteğimizi kabul etmeyen bir firma ve avukatlara siz şahit oldunuz mu?


Belli ki bunların amaçları tahsilat yapmanın çok ötesinde akılları sıra cezalandırma yapıyorlar. Düzeltilmemiş haksız tahakkuk ettirilmiş fatura bedellerini bile ödemeyi kabul ettiğimiz halde ödeme yapamadık. Bilginize...

Turan 1.611 Okunma

Cevaplar

  • Turan09 Mart 2016

    Ancak niyet kötü olunca evlere, akrabalara, hatta mezarında yatan merhumlarımıza kadar tebligat çıkartabiliyorlarmış. (İcradaki dosyayı iki katı bedelle kapattığımda tüm örneklerinin birer fotokopisini aldım ve delil teşkil edeceğinden dolayı da arşivledim. ) bir kopyasınıda avukatımıza göndererek şikayetçi ve davacı olduğumuzu belirterek dava açılmasını istedik. Tehdit konusuna gelince; tehditte edilen küfürlerde yiyen maalesef biziz. Sabrımızı korumaktan ya da kullandık hakkımızı konuşmaları kayıt etmeyi akıl edemedik. Ancak mahkeme kararı ile ilgili telefon şirketlerinden kayıtlar istendiğinde görülecektir

  • Turan09 Mart 2016

    Şikayetime yanıt gelmiş olması beni şaşırtı; yine de teşekkür ederiz. Öncelikle kötü amaç ve kötü hizmet ile alacak borç meselesini ayrı değerlendirilmesinde fayda var. Düşün ki bir firma iyi niyetli olur ve güzel hizmet verir, bu firma neden bırakılsın neden başka firma arayışına geçilmiş olunsun? Bu konudaki yorumları siz değerli okurlara bırakıyorum. Borç alacak konusuna gelince; evet firma adresimizin yeri değişti. Adres değişikliğimize de ilgili kurum ve kuruluşlardan resmi olarak yapmış bulunmaktayız. Bir avukatın bilmediği ya da bir esnafın bulamayacağı bir durum değil. Taşındıktan sonra yeni adresimizde bir tek tebligat ihtar telefon hiçbir şey ulaşmadı.

  • Elegans Catering Temsilcisi09 Mart 2016

    Söz konusu şikayet; dünyam outlet markasıyla faaliyet gösteren bir firmadır yakın zaman önce değil, 2014 yılında gerçekleşmiştir hizmet süresinin akabinde firmamıza verilen senedin ödenmediği için hukuki işlem başlatılmış ,avukatımız firmaya tespit için gittiğinde firmanın tamamen taşınmış olduğunu tespit etmiştir. Uzun süren yasal takiplerin akabinde kendilerine ulaşılmış icra işlemleri başlatılmıştır icra işlemleri başlatılınca; Turan Bey kendisi şahsımı arayıp avukatı devreden çıkarmamı borcunu avukatlık ücretlerini düşürüp ödemeyi teklif etmiştir,bende kendisine bunun mümkün olmadığını avukatımızla bu konuları görüşmesinin daha yerinde olacağını söyledim. Hizmet kalitesi ve şirketimize yönelttiği suçlamalar tamamen gerçek dışı olup bu bir alacak verecek davasıdır ve şirketimiz adına avukatımız ödememizi almıştır söz konusu şahsın şahsıma tehdit mesajıda mahkeme ve takip dosyalarında yayınlanmak üzere şikayetvar.com a gönderiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön