22 Nisan 2013

Elegance Kontak Lens Kalitesiz Ürün!

15 Şubat tarihinde Veni Vidi Göz Hastanesinden teslim aldığım toric lenslerim ( sağ göz) taktığım andan itibaren sürekli batmaya başladı. Sorun gözümde diye 15 gün damla kullandım. Tekrar lensi taktığımda aynı sorunu yaşadım. Sorunlu lensi diğer gözüme taktığımda ise batma yine oldu ve sorun lensteydi.

Bunu Veni Vidiye bildirdim lensleri de Veni Vidiye ilettim. Firmanızın yaptığı dönüş benim 1 tam gün bile takamadığım lenslerimde kullanıcı hatası olduğu yönündeydi!! Kullanıcıyı saf yerine koyan bu dönüş hangi etik anlayışa sığmaktadır?Mağduriyetimin giderilmesini aksi takdirde hukuki yollardan hakkımı arayacağımı belirtirim.

Sena 341 Okunma

Cevaplar

  • Sena 22 Nisan 2013

    Elegance firması beni mağdur etmiştir. 1 günlük kullanımda dahi kullanıcı hatası olabilir demektedir. Veni vidi göz hastanesi mağduriyetimi gidermek adına bana lensi kendi temin edecektir. Ki bunu yapmak zorunda değiller ancak müşterisine önem verdiğinden bunu yapacaklarını belirttiler. Bir daha elegance markalı ne bir lens alırım ne de aldırtırım. Veni vidi hastanesinin yaptığını örnek almanız umuduyla!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön