14 Şubat 2014

Elegance Fitness Spa Club Ücret İadesini Yapmıyor

Başlangıç tarihi 01/01/2014 olan Elegance Spor salonuyla yapmış olduğum 1 yıllık aile paketine ve eşim için 5 derslik yüzme eğitimine karşı ödemiş olduğum 2.350 TL'dir. Taşınma ihtimalim üzerine sözleşmeme üyelik öncesi özel madde ekletmiştim 30 km uzağa taşınma halinde ücret iadesi hakkı verildi şeklinde buna istinaden 1 ay geçmeden taşındık ve ikamet belgesi sözleşme ve faturam ile birlikte.

03/02/2014 durumu özetleyen yazılı bir dilekçe ile başvuru yaptım aynı zamanda üyelik işlemlerimizi yapan A*** beye ilettim tamam ben muhasebeye veriyorum evraklarınızı gerekli iade işlemlerini başlatalım dedi aradan 2 hafta geçti halen sonuç yok. Bende mahkemeye vereceğim o paranın fazlasını ödesinler de.

Murat 3.762 Okunma

Cevaplar

  • Murat 11 Kasım 2015

    Mahkemeyi kazandım haciz dosyasi açtım haciz için tebligat gitti yine de ödemeyi yapmadılar mallarına haciz konması için icra müdürlüğüne başvuru yaptım birazdan hacize gideceğim.

  • Murat 17 Şubat 2014

    KONU İLE İLGİLİ HALEN DÖNEN OLMADI İADE TAAHÜTLÜ GÖNDERMİŞ OLDUĞUM İHTARIN TESLİM FİŞİNİ BEKLİYORUM TESLİM FİŞİ ELİME ULAŞTIĞI GÜN İADEM YAPILMADIYSA HEMEN MAHKEMEYE VERİCEM O PARANIN EN AZ 3 KATINI ÖDESİNLER AKILLARI BAŞINA GELİR BELKİ....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön