Electrolux Servis Ücreti Değişiklik Gösteriyor

Hüseyin Hüseyin25 Eylül 16:14

Geçen sene aldığım kurutma makinemi farklı marka çamaşır makinesi üzerine koymak için servis hizmeti almak istedim. Aynı ürün için çağrı merkezi 450 TL, Ümraniye ve Kadıköy bölgesinde hizmet veren 3 servis ise sırasıyla 500 TL - 550 TL - ve 600 TL şeklinde 3 farklı fiyat verdi. Bu işin standart bir fiyatı olamıyor mu? Her hizmet için ayrı ayrı fiyat mı araştırmak lazım?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hüseyin 25 Eylül 16:26

Otomatik mesaj gönderilmiştir. Şikayetim net ve çağrı merkeziyle 25/09/2020 saat 16:00 da görüşülmüştür. Görüşme sonrası şikayet kaydı oluşturulmuştur.

Electrolux Logo Electrolux 25 Eylül 16:23

Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili konu ve diğer ürün - hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle aşağıdaki e-posta adresimiz üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğümüz ile iletişime geçmeniz halinde size konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. [email protected] Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler