20 Ekim 2016 #6734383

Electrolux Kullan At Bir Makine Almışız Meğer

Astım hastasıyım ve internette astımlılara tavsiyedir diyen reklamlara inanarak eşim sürpriz yapmış 3 ay önce almış. Aldığı gün denedik çok hoşumuza gitti. Sesi düşük emişi yüksekti. Birkaç süpürme sonrasında (şekil yapacaklar diye eklemli ve büklüm büklüm yaptıkları) borusunu kıl tüy tıkamış ve baktık ki süpürge benim eski emektar süpürgeye dönmüş... Fark ettiğimizde borusuna müdahale edemedik şeklinden dolayı.


Teknik servise götürdük hortumu temizlediler. Sonra bir defa kullandım yine boru tıkanmış. Bu sefer firmasına gönderdik adamlar ''60 TL verin yeni boru yollayalım'' dediler. Ne tıkamış boruyu diyoruz bakmadık ''siz keser bakarsınız diyorlar'' pişkin pişkin... Allah aşkına teknik servisin bile çare bulamadığı aksamları olan bu saçma sapan markanın süpürgesi hiçbir şekilde kullanışlı değil ve ne yapan ne satan firma ürünü sahiplenmiyor.

Sevgi 3.588 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön