26 Mayıs 2016

Electrolux Elektrik Süpürge Problemi

Yaklaşık 8 ay önce Media Markt'dan elektrik süpürgesi aldım. Ancak bu kadar kısa sürede aynı problemden dolayı 2 defa servise gönderdim ve hala problem devam ediyor ürünü kullanamıyorum. 3. kez servise gönderebilirim ama problemin çözülebileceğini düşünmüyorum, çünkü anlattıklarıma rağmen rapora problem yok yazıp gönderiliyor. İlk serviste filtreyi değiştirdiler, garanti devam etmesine rağmen 70 TL ödedim. İkincide bir şeyi yok dendi ve geri geldi.
Şu anda da makine bir süre çalıştıktan sonra duruyor ve bir daha açılmıyor. Bunların üzerine en son kendi kendine çalışmaya başladı. Tüm bu anlattıklarımdan ya motorunda ısınmaya karşı bir problem ya da temassızlık olduğu anlaşılabiliyorken bir şey yok denip geri gönderilmesi çok saçma. Diğer beyaz eşyalarını da aynı markadan almış ve diğer insanlara tavsiye eden biri olarak bu durum beni korkutuyor ve markadan uzaklaştırıyor. Çözüm lütfen!

Samet 1.391 Okunma

Cevaplar

  • Samet07 Haziran 2016

    Merhaba; Dün sizden mail geldi; cihaz kirli ve tozlu olmasından dolayı ücretli işlem gerçekleştirilecektir yazıyor. Ortada değişik bir döngü var, 2. servise gönderdiğimde hiçbir şey yok denerek bana gönderiliyor, 3. gönderdiğimde ise kirli ve tozlu olmasından dolayı ücretli işlem gerçekleşecektir deniyor. Birincisi 2 servis arasında ben yalnızca 1 kere kullandım ürünü. İkincisi ise bu bir elektrik süpürgesi kir, toz olmasından daha normal ne olabilir ki? Şaka gibi fotoğraflar gönderilmiş bir de. Bir makine 8 ayda 3 kez aynı problemi yaşıyorsa kusura bakmayın hepsi de kullanıcı hatası olamaz. Kir toz var diye de bir servis savunması olamaz. Problemin giderilmesi için desteğinizi rica ederim.

  • Electrolux Temsilcisi26 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön