17 Ocak #10029142

Electrolux Bulaşık Makinesi Dizayn Problemi!

Electrolux bulaşık makinesinin ön kontrol panelinin üstü başka bir sorundan dolayı servise gidip geldikten sonra çatladı ve 1-2 ay içinde diğer kısımlarda da çatlak oldu. 280 TL'ye yeni parça geldi ve servis taktı. Takıldıktan sonra yine aynı yerden çatlak oldu. Aynı servis geldi, parçayı açıp içine bile bakmadan üzerine bir şey düşürmüşsünüz deyip kabalaşınca gönderdim. Kırılan kısım kapak kapanınca tezgah altında kalıyor, üzerine bir şey düşürme mümkün değil. Kapağı açarken kuvvetli çekmek gerekiyor ve içten vida tutma yerinden çatlıyor. Firma müşteri hizmetleri şikayetimi aldı, 72 saat içinde dönüş yapılacak dedi, neredeyse 1 hafta oldu kimse aramadı. Benzer gelen şikayet var mı diye bakıp yoksa, olayı tamamen size atıyorlar. Son 20 senedir her şeyim Electrolux ve inanılmaz hayal kırıklığına uğradım.

Mete 3.198 Okunma

Cevaplar

  • Mete19 Ocak

    Electrolux Maltepe Servisi bulaşık makinemde olan bir arıza için 2 ay önce ön paneli değiştirmişti (280 TL ödedim). 20 yaşlarında genç bir çocuk gelip takmıştı. Parça 2 ayda yeniden çatladı ve dizayn hatası olduğunu düşündüğümden servisi aradım. Aynı çocuk başka genç bir çocukla geldi ve hemen üzerine bir şey düşmüş başka şekilde olmasına imkan yok demeye başladılar (kapak tezgah altına giriyor, bir şey düşmesine imkan yok). Parçayı söküp içinde vida ile kapağa bağlanan yerde kırık olmuş mu diye bile bakmadan rapor yazmaya başladılar. Makine mühendisi olduğumu ve dizayn hatası olduğunu söyledim. Kısa sürede "sen" diye konuşmaya başladılar. Markayı temsil ettiklerini ve eğitim almışlarsa bu şekilde konuşamayacaklarını söyledim. Makineyi mı satın alıyorsun bizi mi satın alıyorsun demeye başladılar, gönderdim. Evde herseyim Electrolux. Bundan sonra kesinlikle Electrolux almayacağım.

  • Mete19 Ocak

    Müşteri Hizmetleri, departmanınız tarafıma bilgilendirme falan yapmamıştır. Gerçek olmayan rutin cevap yazmak yerine müşterilerinizi dinleyip kale almanızı öneririm. Ben 20 yıllık Electrolux hastası bir müşterinizdim. Evimde her şey Electrolux ve böyle bir firmanın bu hale geldiğini görmek gerçekten üzücü. Bundan sonra Electrolux hiçbir ürün almayacağım ve herkese almamsını önereceğim. Yukarıda verdiğiniz adreste her türlü bilgi, öneri ve görüşlerinizi iletebileceğiniz diyorsunuz, şikayetleri kabul ettiğiniz bir e-mail adresi yok mu? Mümkünse İsveç Genel Merkezli bir e-mail adresi rica ediyorum.

  • Electrolux Temsilcisi17 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle aşağıdaki e-posta adresimiz üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. [email protected] Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön