11 Mayıs 2013 #1792379

Aeg-Electrolux-Zanussi Yeni Alınan Buzdolabı Arızası!

Buzdolabının normal kapağını açıp kapatırken dondurucunun kapağı da açılıp kapanıyor.Bu arıza için bayii ' yi aradım teknik servis tarafından kulpunu ayaklarını değiştirdi kapak lastiklerine kaynar su döküldü yine de buzluğun kapağı açılıp kapanıyor yiyeceklerim araya gidecek firmaya bildirdim modeli böyle dediler böyle model nerede görülmüş.bayii ile uğraşamıyoruz bayii ilgilenmiyor .

Alaadin 250 Okunma

Cevaplar

  • Alaadin11 Kasım 2013

    Efendim, yetkili servisinizin 3 adet teknik servis kaydı olmazsa ürünü iade edemeyeceğimizi bildiği için 5 işlem sonu 5 gün için 2 adet teknik servis fişi verdiler.Zaten firma olarak bunu biliyor olmalısınız.Ben aldığım bayinize gittim ve fatura örneği yani faturamın fotokopisini istedim.Elimde faturanın aslı yoktu.Eskisini vermezseniz veremem.Aslını iptal etmem lazım vs denildi.Tüketici hakları hakem heyeti ise benim hakkımı doğal olarak savunacak.Bayinize bildirim yaparsanız faturamın fotokopisini bana vermek zorunda olduklarını anlatırsanız sevinirim AEG.Yarın fatura fotokopisi almak için bayinize tekrar gideceğim tekrar hüsran olmaz umarım.

  • Alaadin13 Mayıs 2013

    Müşteri hizmetleri aldığımız günden beri teknik servis tarafından yanlış bilgilendirilmiştir.Almış bulunduğumuz mağaza aynı zamanda mobilya işi ile de uğraşmakta olduğundan teşhir ürününü bize normal ürünmüş gibi satıp iade almakta ısrar etmemize rağmen bizi teknik servise ve o doğrultuda müşteri hizmetlerine yönlendirmektedir.Aldığımızdan beri daha gün yüzü göremedik lütfen ilgileniniz.

  • Electrolux Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sn Başabak, Yapmış olduğunuz şikayet neticesinde servis incelememizde servisimizin ziyaretinde cihazınızda herhangi bir problem olmadığı, çalışan aksamlarda herhangi bir kusur tespit edilmemiş olup, cihazın normal olduğu bilgisi alınmıştır. Tüm nO-frost cihazlarda soğutucu bölüm ile derin dondurucu bölüm arasında hava akışkanlığı olmasından ötürü kapıların kapanması neticesinde kapılar basınç itibari ile hareket edebilir. Bu normal bir olaydır. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön