18 Ocak 2014 #2240631

Aeg-Electrolux-Zanussi Ürünler Çok Dayanıksız!

Electrolux marka zb2803 model şarjlı süpürgeyi 2012 mayıs ayında Hepsiburada.com
üzerinden satın aldım. 2013 ekim ayında sorunlar çıkartması üzerine Bayrampaşa yetkili servisine bıraktım yaklaşık 15 gün sonra ürünü teslim aldım.


Aradan 3 gün geçmedi tekrar aynı sorunla bozulmaya başladı. 13/12/2013 tarihinde yeniden ürünü bayrampaşa yetkili servisine kendim götürdüm.35 gündür serviste bilgi için bana söyledikleri bu model ürünlerinde hep sorun olduğu üstüne 75 tl fark vererek başka ürünle değiştirebileceğim.


Ben senin ürünlerine nasıl güveneyim ki üstüne para verip başka ürününüzü alayım. Para iadesi istediğimde bin dereden su getirmekteler. Bu konuyla ilgileneceğinizi ümit ederim

Ercan 601 Okunma

Cevaplar

  • Ercan29 Ocak 2014

    yaklasık 50 gün sonra aradıklarında önceden "bu cihazı tamir edemeyiz bu cihazlarda bu sorunu hep yapıyor" dedikten sonra şimdi "cihazınız tamir oldu"diyorlar ben size nasıl güvenipte ürünü geri alacağım sizler müşteri hizmetlerinden hiç mi hiç anlamıyorsunuz ürünleriniz kötü dayanıksız ve sizlerde yeteneksizsiniz , bir ürünü 30 günde tamir edemeyip 50. günün sonunda gel al demek işgüzergahlıktır.Sizleri tüketici heyetine şikayet ediyorum ,biliyorum onlarda çok çabuk sorunu çözemeyecekler ama ben sizin işe yaramaz ürününüzü kullanmak zorunda kalmayacağım. Bir sorunu hallemediğiniz için sizlere iyi yatışlar .

  • Electrolux Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Çeliker, Öncelikle yaşanan aksaklıktan ötürü özür dileriz. Ürününüz detaylı kontroller için Merkez Küçük Ev Aletleri servisine gönderilmiştir. Sorun en kısa sürede giderilerek tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön