09 Ekim 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Ürün Bir Yılını Doldurmadan Şarjı Kısa Süre Bitmeye Başladı

Electrolux- ergorapido şarjli süpürgesini 2012 yılında aldım. 2014 senesi içerisinde şarj olmamaya başladı. Servis kontrol ettikten sonra aynı ürün üretilmediği için yeni bir ürün ile değişti fakat yeni ürün garantisinin olmayacağı belirtildi. Yeni ürün ergo 13' te de bir senesini doldurmadan benzer şarj etmeme problemi yaşattı. Servis ürünün el ünitesinde problem olduğunu ve pilleri ile değişmesi gerektiğini bildirdi. Çıkan masraf 220 TL. Ürünün sıfır fiyatı 474 TL. Genel müdürlükle görüştüğümde yardımcı olunamayacağı bildirildi.

Erdinc. 3.644 Okunma

Cevaplar

  • Erdinc.20 Ekim 2015

    yapmış olduğum sikayete rağmen hiçbir çözüm saglanmamıstır. Garantisi dolsa dahi 450 milyon verip de alınan cihazın birsenesini doldurmadan 2. kez tekrar arızalanması ve servis ucretlerinin bu kadar agır olması elektrolux gibi markaya yakısmadı. Eger ergorapido alacaksanız şarj probleminden dolayı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • Electrolux Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön