23 Temmuz 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Teknik Servisin Hakaretleri!

Müşteri hizmetlerine gerekli açıklamayı yaptım anlaşılan pek önemsenmemiş. Herkes okusun bari. Sizin sattığınız makinenin içinden çıkan parçalara bunlar yan sanayi diye bilmişlik taslayan, sadece iş yeri sahibinin yetkisi olmayan babasını koyarak müşteriden para koparmaya çalışan bir teknik servis.


Motorda ki arızadan kaynaklı garantiye giden ürünün içinden çıkan malzemelerine yan sanayi deyip kendince müşteriyi mağdur etmeye çalışan kişi. Müşteri hizmetleriyle görüşürüz dendiğinde terbiyesizlik yapmayın deyip, ürünü servisten alıp çıkarken de arkamızdan hakaret etmesi, daha ağırını yazamıyorum buraya. Ve makinenin sorununun giderilememesi! Sizin de İlgilenmemeniz. Tebrikler!

Uğur 1.353 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Eylül 2015

    Tekrar tekrar iletişime geçtim hala dönüş yapılmadı.?

  • Uğur04 Eylül 2015

    Hala geri dönüş yapılmadı. Ve sorun giderilmedi

  • Electrolux Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön