06 Şubat 2014 #2278494

Aeg-Electrolux-Zanussi Servis Hizmet Kusuru ve Ücretlendirme

76 yaşındaki babama 15 senelik Aeg-Electrolux-Zanussi bulaşık makinesine çok iyi tamir edelim yeniler bundan kötü diyerek 320 TL karşılığında tamir ediyorlar. (Yenisi kaç paraysa) Üzerinden bir sene geçiyor fakat tamirden sonraki süre içerisinde su kaçırması kesilmiyor. 3 Şubatta aradığımızda 5 şubata randevu verip gelmiyorlar. Aradığımda da gelecekler daha ve ücrete tabi olacak tamirden 1 yıl geçti diyorlar. İnsanları bir kere yanıltabilirsiniz ama 76 yaşında emekli insanların hakkını bu dünyada da ödeyemeyeceğinizi bilin.

İsmail 830 Okunma

Cevaplar

  • İsmail07 Şubat 2014

    Teşekkürler cevabınız için. Evet özel servis ve mesajımda görünmüyor. Tekrar belirtiyorum Kayseri Hayati Yücel adına Yücel Beyaz Eşya teknik servisi. Bu servisi kimsenin kullanmamasını öneririm. Muhtemelen kendilerinin haberi bile olmayacak zaten bu yazılardan.

  • Electrolux Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Cenan, Hizmet almış olduğunuz servis belirtmiş olduğunuz gibi Özel Servis olup, Electrolux'e ait bir yetkili servis değildir. Size yetkili servisten hizmet anlamınızı öneririz. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön