07 Nisan 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Perfect Kazanlı Ütü Su Akıtıyor

Almış olduğum buharlı kazanlı ütüm su akıtmama özelliğine sahip olmasına rağmen önce yoğun su akıtarak sonrada bu su çamurumsu bir hal alarak sürekli sıvı akıtmaya başladı. Servisinize konu ile ilgili teslim ettim fakat herhangi bir işlem yapılmadan tarafıma temizliği dahi yapılmadan tamir edildi denilerek, kazanın süzgeç bölümünün tıpası kırılarak (yapıştırılarak) ve poşete sarılarak kutusuz iade edildi.

Tekrar deneme sonucu aynı durum söz konusu olmuştur. Tekrardan servis 20 gün sonra problem çözüldü diyerek ütünün sadece tıpa kapağını değiştirmiş ve temizlemiş olarak yine sadece poşetli halde gönderdi Şu an aynı problem devam etmekte. Ben servisten değişimini istiyorum. Ütü kullanılamıyor.

Serkan 1.901 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi07 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön