22 Şubat 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Paslanmaya Dış Etken Dediler!

14.04.2007 tarihinde kullanmaya başladığım esf 66030 bulaşık makinem makinenin üst tarafında buhar ve su sızdırması nedeniyle paslanma ve çürüme başlamıştır.electrolux firmasına makinenin fotoğraflarını gönderdim .


Sordum yetkililere makinenin ömrü altı yıl mı diye onlar fotoğrafları inceleyip paslanmanın dış etkenli olduğu kanaatine varmışlar makine uzaktan incelenip nasıl tespit yapmışlar anlayamadım. parçalar değişebilir parça olmasına rağmen yapacakları bir şey olmadığını söylüyorlar markanın kaliteli ürünleri olur diye almıştım.

Naim 226 Okunma

Cevaplar

  • Naim22 Şubat 2013

    paslı olan bölge makinanın içinden su veya buhar almaktadır. bulaşıkların yıkama işleminden sonra paslı bölgede ıslaklık bulunmaktadır

  • Electrolux Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sn İlgili, Müşterimizin şikayeti üzerine yapılan inceleme neticesinde paslanma olan bölge çapraz çubuk ön parçası kesinlikle su ile temas etmemektedir. Dış etkenlerden kaynaklanabilen olumsuzluklardan ötürü paslanma meydana gelmiştir. Bu parça değişebilen parça olup, ücreti mukaiblinde gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön