16 Mart 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Makinem Sıkma Yaparken Çok Ses Çıkarıyor!

Yeni aldığım çamaşır makinesi bazen sıkmada çok gürültülü içinde vurma sesleri gelerek çalışıyor.. iki kere servis geldi. kendisi kısa süreli makineyi çalıştırdılar. ses yapmadı. yine yaparsa arayın diyorlar.. yine yapıyor bazen yapıyor bir çözüm ürettikleri yok geçiştiriyorlar.bu markayı ilk defa aldım. çok pişmanım.firmayı inandırmak için video çekip göstereceğim.

Ercan 430 Okunma

Cevaplar

  • Ercan02 Nisan 2013

    servis aradı ama gelmedi. ben tekrar 24 mart perşembe günü aradım. yeni kayıt oluşturup cuma günü geldiler. makinenin bazı parçalarını değiştirdiler. normal çalışma sesi bile çok sessizleşti. şu ana kadar eski gürültülü sıkma sesini hiç yapmadı. makinede ilk geldiğinden beri aynı sorun vardı. servis ilk geldiğinde hatta aynı şikayetten ikinci defa geldiğinde ilgilenseydi bu kadar uzatmadan sorun çözülecekti... hatta genel merkeziniz bile bana inanmayıp servise inanıyor... servis eve takım çantası bile getirmeden arızaya bakıyor. servis ilk iki gelişinde de makineyi açmadan sadece çalıştırıp durdurarak arıza tespit ediyor. mekanik sorun mekanik olarak bakılır. servis hizmetiniz çok kötü...

  • Electrolux Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Akdağ, Yetkili servis tarafınız ile irtibata geçmiş olup, yarın servis hizmeti verilecektir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön