27 Şubat 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Kusurlu Bulaşık Makinesi!

Alışveriş merkezi Satürn den Bulaşık makinesi aldım ambalajını açtım üst kapağı çatlak ve kabarmış servisi çağırdım ambalajı ben açtığım için garanti kapsamına girmiyormuş bunu bilmiyordum bana 180 tl civarında hesap çıkardılar ben bunu ödemek istemiyorum kusurlu ürünlerini almak zorundalar.


Electrolux servisini aradım kabul etmediği gibi ilgili müdürleriyle görüşmek istedim görüşmek istemediler. Bulaşık makinesi üretim den bozuk olduğu açık sırf ben ambalajı açtım diye kabul etmiyorlar. Ürünlerini satarken alıcıyı bilgilendirmiyorlar beni bilgilendirselerdi niye açayım ambalajı Satürn kabul etmiyor Electrolux kabul etmiyor 800 tl para ödedim. makine elimde kaldı mağdur edildim.

Neşe 165 Okunma

Cevaplar

  • Neşe01 Mart 2013

    Yazdıkları cevap ne kadar tutarsız.

  • Neşe01 Mart 2013

    Verilen cevap çok saçma sonuçta ürünleri kusurlu.Ambalajı açtım.Yakını göremiyorum üst tabakadaki çatlakları göremedim.Kızım gördü.Olacak iş değil ben bunu yaptıramam bütün haklarımı arayacağım.

  • Electrolux Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn İlgili, Tüketici ile irtibata geçilerek gerekli konu araştırılmıştır. Cihaz 18.04.2012 tarihinde alınmıştır. Cihaz 1,5 ay önce tüketici tarafından orjinal ambalajı açılmıştır. Ve tüketicimiz 1,5 ay sonra 27.02.2013 tarihinde yetkili servisimizden üst tablası ile ilgili hizmet almıştır. Cihazın ambalajının tüketicimiz tarafından açılması ve 1,5 ay önce yetkili servisimize başvurmasından dolayı üst tabla değişimi ücretli gerçekleştirliecektir. Tüketicimize bu konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön