01 Mayıs 2013 #1772977

Aeg-Electrolux-Zanussi Garanti Kapsamına Alınmayan Parça!

Garanti kapsamındaki AEG buzdolabımın kapağı kapanırken sürtünmeden dolayı servisi çağırdım Servis elamanı arkadaşlar yaptıkları kontrol sonrasında dolap kapağının alt menteşe yuvalarının girdiği plastik parçanın kırıldığı ve dolap kapağının değişmesi gerektiğini ama bu parçanın garanti kapsamı dışında olduğu ve kullanıcı hatası olduğunu söylediler .


O plastik parçanın kırılması için dolap kapağının 120 dereceden fazla açılması gerekiyormuş Benim dolabı bu derecede açmama imkan yok çünkü kapak yönünde mutfak dolabı var 3 yıl garanti verdiğini idea eden bu firma bir plastik parçasına güvenemediği için garanti kapsamına almıyor Tüketici hakları mahkemesine vermek için dosyamı hazırlıyorum.

Ceyhan 155 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Karakuş, ELECTROLUX Dayanıklı Tüketim Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Electrolux,AEG-Electrolux, Progress ve Zanussi markalı mamulleri için verdiği garanti,aşağıdaki durumlarda geçerli olmaz. - Kullanma kılavuzunda belirtilen talimatların dışındaki kullanımlar, - Tüketiciye teslimden sonra oluşabilecek kırık, çizik ve hasarlar (taşıma, çarpma, düşürme, vb.) Yukarıda yer alan garanti şartlarına göre, cihazınızda gerçekleşen reaksiyon kullanım süresine ve kullanıma bağlı oalrak değişmesinden ötürü garanti kapsamı dışındadır. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön