08 Nisan 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Filtre Takmadan Çalıştırmışız!

Teknosa Mersin Forum şubesinden Electrolux marka elektrik süpürgesi aldım. Süpürgenin motoru 1 ay sonra yandı.Teknosa müşteri hizmetlerine garanti kapsamında tamiri için bıraktım.


Ancak geri dönüş süpürgeyi filtresiz kullandığımız için yandığını söylediler ve 110 TL tamir ücreti karşılığında yapabileceklerini söylediler.Teknosa müşteri hizmetlerine tekrar başvurarak ürünü ev hanımı eşimin iyi tanıdığını, filtresiz bir kullanımın mümkün olmadığını anlatık. Ayrıca filtrenin takılmadan süpürgenin filtre haznesinin kapağının kapanmadığını dolayısıylada süpürgenin çalışamayacağını anlattık ve ikna oldular. Ürünü teslim tutanağı doldurarak tekrar aldılar. 1ay sonra tekrar olumsuz döndüler.

Selahattin 219 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin08 Nisan 2013

    Daha önce filtre takılmamış deniyordu.Kendilerine filtrenin takılmadan çalışamayacağını hatırlattıktan sonra şimdi tam takılmamış'a döndüler. Bu durumda hangisine inanacağız.Filtreyi mi takmadık?Filtreyi tam olarak yerine mi oturtmadık. Şayet filtre tam olarak yerine oturmamış sa bile normal bir süpürgenin çalışmayıp uyarısı vermesi gerekmiyor mu? Ayrıca filtrelerin imalatında bir arıza olabilir mi? Elektolüx gerçekten ürünleri ile ilgili her şikayeti ayrıntılı olarak inceliyormu ? Yetkili servisini sorguluyor mu?Sorguladığını zannetmiyorum Elekrolüx müşteri hizmetleri servisi servislerinin numarasını benden istediğine göre.Kendilerine yazılı olarak servisi ben bilmiyorum Teknosa'ya ürünü teslim ettim dediğim halde ısrarla benden servisi numarasını bulup göndermemi istediler.

  • Electrolux Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Atar, Aşağıda yer alan resimlerde de görüldüğü üzere filtrenizin tam takılmamasından, motorun içerisine yabancı cisim kaçmasından dolayı motorunuz hasar görmüştür. Motor değişimi ücretli gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön