02 Aralık 2015

Aeg-Electrolux-Zanussi Elektrolux Şarjlı Süpürge!

Şarjlı süpürge, 3 aylık mükemmel kullanımın ardından 1 dakika olmadan durmaya başladı. Henüz taksitini ödediğim ve 560 TL'ye aldığım ürünü servise götürdüm. Şuan için garanti kapsamında değiştirip verdiler. Okuduğum ürün yorumları ve çevremde aynı ürünü alma gafletinde bulunanlardan gördüğüm kadarı ile bu kısa süre devam edip tekrar bozulacak. Ürünün garantisi bittiği için 200-300 liralık yeni pil değişimi tarafımdan karşılanacak ve hop ürün bana 800' e gelecek. Firma yöneticilerinden de basma kalıp ürün tercihi için, yazısı yerine kalıcı çözüm yada ürünü toplatmasını bekliyorum.

Seniz 2.040 Okunma

Cevaplar

  • Seniz29 Eylül 2016

    Eveeeeet... . Bir yılı doldurduk ve lityum pil yine pert. Servis ile konuştum ama dehşetle karşıma çıkacak fiyatı merak ediyorum. Çok iyi bir ürün olmasına rağmen bu pil konusuna çözüm bulmamaları ve satışta her yılpil masrafı olacağını hatırlatmamaları sebebi ileson derece kızgınım. Kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Electrolux Temsilcisi02 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön