19 Ocak 2015 #2975054

Aeg-Electrolux-Zanussi Elektrikli Süpürge Parça Değişim Süresi

25.8.2014 /128366 fatura no. ile sizden elektrik süpürgesi aldım yaz tatili derken kullanma fırsatım olmadı. Kullanmaya kalktım makine çalışmıyor 10.11.2014 tarihinde özdoruk teknik yetkili servise götürdüm parça değişecek 1 ay sürer dediler aldım bu sefer çalışırken taş sıkışmış gibi tiz bir ses çıkıyor. Servis ile uğraşmaktan bıktım götür getir ayrıca masraf sizden.


Daha önce fantom marka aldım zavallının hiç sorunu yok tek kusuru iyi, ucuz olması, onu yazlığa götürdüm harika çalışıyor. Buna bu kadar para ödedim 349 TL devamlı sorunum var. Lütfen bana yardımcı olun servise götür cevap duymak istemiyorum. Sizden olumlu haber bekliyorum o da olmazsa gazeteye vereceğim.

Efnan 2.580 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi19 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön