20 Şubat 2013

Aeg-Electrolux-Zanussi Değişim Yapmıyor!

Makinanın değiştirilmesi için fabrikasına gerekli bildirimin siteniz aracılığı ile yapılmasını istiyorum. Arızanın giderilmesi için veya makinenin değiştirilmesi için servisin 20-30 kez gelmesinin gerekmediğini biliyorum.

Ancak servis çalışanlarının defalarca gelmeleri,tüketiciye sorumsuzca ve laubali davranışlarının yanı sıra yanlış yönlendirme yapmaları, arızayı fabrikanın ilgili birimine bilgi vermemeleri sonucununda mağduriyetimiz aylardır sürekli devam etmektedir.Acaba servis yetkilileri makinenin garanti süresini bitirerek rant elde etmeye mi çalışıyor, anlaşılır gibi değil.

Hüseyin 142 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin21 Şubat 2013

    Beni servis telefonla aradığı sırada annemin ölüm haberini almıştım ve servis elemanlarının gelecek hafta gelmelerini özellikle belirttim.Görülüyor ki, sıra yalan bahaneler üretip, konuyu kapatmaya çalışmakta. Tekrar arasınlar ve gelip sorunu adam gibi çözme yoluna gitsinler artık.

  • Electrolux Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sn İlgili, Tüketicimiz ile 30.01.2013 tarihinde görüşüldü. Konu genel müdürlük teknik birimimize aktarıldı. Teknik müdürümüz cihazın bazı kontrolleri için servis yönlendirilmesi gerektiğine dair kanaat getirdi. Tüketicimiz randevu için servis tarafından arandı, tüketici müsait olmadığını müsait olunca geri dönüş yapacağına dair bilgi verdi. Fakat tüketicimiz tarafından herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön