06 Mayıs 2013 #1781155

Aeg-Electrolux-Zanussi Buzdolabının Ömrü 4 Yıl!

Dolabımın normal kısmı soğutmuyor ama dondurucusu çalışıyordu. 3 defa arayarak getirttiğim servis, dolabımı ertesi gün akşam teslim etti. Filtreleri değişmiş ve gaz eklemesi yapılmış. Aradan 8 gün civarı geçti ki yine aynı sorun.


1 hafta 3kez arayarak getirtemediğim servisi genel merkezi arayınca ertesi gün getirtmeyi başardık. Aynı işlem bu defa evde gerçekleşti ve bu da olmazsa kasada gözükmeyen bir delik olabileceği söylendi. 4 gün sonra dolap yine aynı arızayı verdi ve servisi aradım.


Buzdolabıyla geleceğini belirtti. Hala bekliyoruz(1 hafta oldu neredeyse). Dünya paraya aldığımız ama ürünün gerekli teknik desteğini veremeyen bir firma. Müşteri hizmetleri de süper konuşuyor bu arada!ürün sanki onun.

Kemal 256 Okunma

Cevaplar

  • Kemal09 Mayıs 2013

    o ürün sizde kalsın.Ayıplı ürün üretmenize ve satmanıza rağmen kusur sanki bendeymiş gibi neredeyse önerdiğiniz ürünün sıfır parasını istiyorsunuz bayii fiyatları ortadayken.Önce müşteri memnuniyeti gelir.Bir daha sizin gibi bir firmayla hem benim hem de etrafımdakilerin alakası olmayacağını iyi bilesiniz...

  • Electrolux Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn İnalöz, Cihaz onarımınız mümkün olmadığından dolayı, cihaz değişim işlemi gerçekleştirilecektir. Fatura tarihinizden itibaren kullanmış olduğunuz ay hesaplaması ile belli bir meblağ karşılığında tarafınıza EN3450COW modeli verilecektir. Saygılarımızla. Electrolux A.Ş Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön