26 Kasım 2014 #2850422

Aeg-Electrolux-Zanussi Bulaşık Makinesinin Tuşu Garanti Kapsamında Değil

Annem bulaşık makinasının açma tuşuna basıyor ve tuş makinenin içerisinde kalıyor. Servis çağırıyoruz; gelen eleman, önce fatura ve kitapçıkların garanti için yeterli olmadığını, yeşil bir kağıt (garanti belgesi muhtemelen) olmazsa garantiden faydalanamayacağımızı söylüyor. Sonra cihazı açıp, açma kapama tuşunun arkasında bir parçanın kırık olduğunu, bu tuş ve ön paneldeki diğer tuşlar ve ışıkların olduğu tablonun garanti kapsamında olmadığını belirtiyor. Parçanın ellerinde olmadığını, dışarıdan isteyip takabileceklerini ve 140 TL civarı muhtemel bir fiyatı olduğunu belirtiyor. Parçayı pahalı bulursak da 30 TL servis ücretini ödememiz gerektiğini söylüyor.

Onur 3.317 Okunma

Cevaplar

  • Onur28 Kasım 2014

    Bu sabah itibariyle y.dışından parça istenildiği ve ücretsiz onarım yapılacağı bilgisi verildi. sikayet.var ve electrolux'e alakalarından dolayı teşekkğr ederim.

  • Electrolux Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön