25 Ağustos 2016

Electrolux Ultracaptic Süpürgede Garanti Sadece Bir Kağıttan İbaret!

05.09.2015 tarihinde Bursa Korupark Bimeks mağazasından tam 1200 TL vererek aldığım Electrolux Ultracaptic süpürge 1 yılı dolmadan kumandasının altındaki başlıktan koptu. Bursa'daki servisi aradığımızda tüm parçaları ile 5 yıl garantili diye satılan ürünün parça değişimi için 100 TL istediler. Sözde sadece motoru garantiliymiş o da kötü bir koku yapıyor. Ayrıca servislerinin olmadığını evden gelip alamayacaklarını, yolları düşerse de ücrete tabi tutacaklarını söylediler.

Kucağımda süpürge ile Bursa'nın bir ucuna gitmemi bekliyorlar. Malzemesi çok kalitesiz. El gırgırı kalitesinde plastik kullanmışlar. Ürünün arkasında duramayacakları kadar kalitesiz. 1200 TL' ye birçok markada çamaşır makinesi+bulaşık makinesi alınıyor.

Duygu 3.214 Okunma

Cevaplar

  • Electrolux Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön