08 Ekim 2016

Electrolux Süpürgesine "Gır Gır" Diyebilen Firma.

2015 yılı Ağustos ayında 540 liraya aldığım süpürge, 17-20 dakika şarj süresi var denilerek bana satıldı. Ancak ilk 3 ayda, (6 ayda ortaya çıkan ayıplar, teslimde varmış gibi kabul edilir. Malın kusursuz olduğunun ispatıysa satıcıya aittir.) kuralına rağmen şarjı 5 dakikaya kadar düştü. Garanti kapsamında ürünü değiştirmek yerine motoru değiştirdiler. Birkaç ay sonra aynı sorun oldu, yine motor değişti. Firmayla ürünün ev süpürmek için kullanılamayacağı bir "Gır Gır" gibi düşünülmesi gerektiği söylendi. 150'den fazla ülkede ürün satan firma Ergo Rapidosu'na gır gır diyor, pes.

Son olarak geçtiğimiz ay şarj süresi 1 dakikaya düştü, götürdüm, bu sefer bırak ürünü değiştirmeyi, kusurlu sizsiniz deyip (haznesinde kıl tüy varmış. Ala ala genelde altın süpürüyoruz ama toz kıl çıkmış) bunu kendilerinin çekip çekmediği de meçhul tabii ki yapmadılar teslim ettiler. Yargıda hesaplaşacağız bilinsin.

Barış 2.663 Okunma

Cevaplar

  • Barış11 Ekim 2016

    Sevgili Electro kendine dalga geçecek başka bir adam bul. Hangi üründen, hangi memnuniyetten söz ediyorsunuz. "Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. " demekle beyin mi yıkıyosunuz. Ben bu kadar pişkinliğe pes diyorum pes. Platform uygun olmadığı için kelimeli özenli seçiyorum. Ama bu pişkinliğin hesabını ödettireceğim size. Türk yargısı size gereken cevabı verecektir, bu pişkinliğinizin cevabını da Türk halkı verecektir. Unutmayın en büyük güç halktır.

  • Electrolux Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz tarafınıza ilgili bilgi aktarımını gerçekleştirmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön