25 Ekim 2016

Electrolux Süpürgenin Hangi Parçasına El Atsam Elimde Kalıyor...

Electrolux Ultra Captic süpürge almıştım. Süpürgenin kulp bölümündeki plastik parçalar sürekli kırılıyor ve fiyatları da acayip pahalı. Uç yani ağız bölümü ile boru bölümü arasındaki parça kırıldı ve arayıp sorduğumda üç bölümünün komple değişeceğini ve fiyatının 125 TL olduğunu söylediler. Daha önce de tutma sapı 2 kere kırıldı ve fiyatı 75 TL idi. Yaklaşık 1000 liralık süpürge bu kadar kalitesiz parçalar kullanmamalıydı bence. Garantiye de girmiyor. Ben sürekli böyle parçamı satın almak zorundayım. Hem de bu kadar pahalıya. Lütfen bir çözüm üretin. Astarı yüzünden pahalıya geliyor.

Filiz 3.689 Okunma

Cevaplar

  • Filiz28 Ekim 2016

    şikayetim üzerine firmadan mail geldi ve kırık parçanın resmini istediler bende iyi dedim demek ki müşteri memnuniyetine önem veriyorlar diye düşünmüştüm. Fakat bunun sadece bir bahane olduğunu anladım. Neyse resmi yolladım. Bana gelen cevap çok ilginç. Resmi incelemisler ve basligin üzerinde çizik varmış ve zorlamadan dolayı olmuş. Bu yüzden de garantiye girmiyormus. Tekrar cevap yazdım ve 2 yıllık supurgede çizik olmasının gayet normal bir durum olduğunu ve tekrar konunun gözden geçirilmesi ve bana dönüş yapılmasını rica ettim. Fakat dönüş yapma lutfunda bile bulunmadilar. ayıp yani bir de koskoca bir firma olacaksınız. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum bu markayı.

  • Electrolux Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön