13 Nisan 2016

Electrolux Defalarca Aynı Sebepten Servise Giden Ütü!

Electrolux'e 3. şikayetim bu... Sürekli ütünün ışığı yandığı halde ısı vermemesi nedeniyle servise gönderdiğim ütü son geldiğinde altı ve üstü ayrılmıştı. Zaten sonrasında randıman alamadım ve kullanamadım da. Dün ütüyü kullanmam gerekti ve fişi taktım yine aynı problem.

Anlayamadığım ütünün yapımında sorun yok diyorsunuz ama tamire alıyorsunuz, tamirden geliyor eskisinden de beter, ben bu ürünü ne yapayım? Bir firma ürününe hiç mi sahip çıkmaz? Alın siz bu ürünü atın, yakın ne yapıyorsanız yapın ama artık benim görmeye tahammülüm yok!

Sultan 1.098 Okunma

Cevaplar

  • Sultan05 Mayıs 2016

    ?

  • Sultan29 Nisan 2016

    Ürün yapıldı diye tarafıma bilgi verildi, tüketici haklarına göre 3kere aynı şikayetten dolayı giden elektronik cihazların yenisi veya muadili ile değişimi yoksa para iadesi maddesinden bilginiz var mı? 4 kere açılmış bir ütüden bu saatten sonra ne kadar randıman alabilirim?

  • Electrolux Temsilcisi13 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön