07 Mayıs 2016

Electrolux Buzdolabı Motor Yaktı.

2010 senesinde aldığım ancak yaklaşık 1,5 sene hiç kullanmadığım, 2 senede içinde sadece süt ve Nesfit muhafaza ettiğim, güya dijital buzdolabında ikinci arızam. Motoru yanmış dedi servis ve 1200 TL talep etti. Etler, peynirler, salam, sucuk ne varsa gitti. Electrolux beni çok üzdü. Sandığım gibi çıkmadı. Sürekli derece sıkıntısı yaşattı ayrıca aldığım günden beri.

Murat 953 Okunma

Cevaplar

  • Murat10 Mayıs 2016

    Eve electrolux servisi geldi. Buzdolabını inceledi ve problemin motordan değil buzdolabının gövdesinden kaynaklandığını bunun ise kullanıcı ile ilgisi olmadığını belirtti. Belki de bu yüzden aldığımdan beri bu buzdolabı düzen tutmadı. Şu anda zaten tamir maliyeti dolaptan pahalıya geliyormuş. Electrolux sattığı hatalı ürün konusunda değişiklik veya kısmen de olsa bedel iadesi yapmalıdır.

  • Murat09 Mayıs 2016

    Kısa bir bilgilendirmede bulunacağım. Eve gelen servis özel servismiş. Electrolux'den arayarak fiyatın motor arızası olsa bile fahiş olduğu ifade edildi ve yarın için servis randevusu verildi. Tabii benim burada başlıca şikayetim motor neden bozuldu ya da motor fiyatı neden yüksekten ziyade, kaliteli olduğu algısı ile alınan bir electrolux ürünün sürekli olarak arıza yapması ve daha 5-6 yıl geçmişken yeni bir dolap arayışına itmesi. Elbette her arızada verilen servis ücretlerini ve zaman kaybını hiç anlatmaya bile gerek yok. Bu arada dolabın modeli enb-43691x modelidir. Aldığım günden bu yana dolap dereceyi tutturacağım diye kendisi ile mücadele halinde. Tüketicilerin bilgisine.

  • Electrolux Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercihinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’müzden Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüşlerinizi öncelikle [email protected] üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini paylaşan müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Electrolux A.Ş. Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü 0 850 250 35 89

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön