Elçi Dağıtım Renk Şikayetleri

(10 şikayet)
Elçi Dağıtım

Geçen perşembe agraflı korse aldım ikisi de küçük. Biri bej biri siyah renk. Siyah olan korse inanılmaz küçük s beden giyse yine olmaz 149 TL verdim. 02122843524 M** Ç*** adına kayıtlı. Telefon çalmadan kapanıy…

19 Kasım 2018
Elçi Dağıtım

Arkadaşlar bende bayramdan önce kolye sipariş vermiştim. Dün siparişim geldi, yalnız benim istediğim kolye değildir, hatta gümüş zincirli yazmışlardı ama gümüşten mi değildi, kafamdan bile geçmedi! Dedikleri re…

31 Ağustos 2018
Elçi Dağıtım

Ürün aldım ilk rengi yanlış geldi sonra değişim yapıldı bozuk geldi yazıklar olsun size bir de kargo ücretini kendi hataları olmasına rağmen ben ödedim. Müşteri hizmetleri ve ürün kalitesi kötü.

20 Ağustos 2018
Elçi Dağıtım

Sipariş verdiğim Harley botla gelen botun hiçbir alakası yok, renkleri bile tutmuyor.

09 Aralık 2017
Elçi Dağıtım

Beşiktaş'ın bu seneki gri renkli 3 yıldızlı formasını istedim bana siyah beyazlı 2 yıldızlı forması pazardan alma bir şey geldi. Adamla dalga geçer gibi Tüketici Hakları'na başvuracağım iade edilmezse.

05 Ekim 2017
Elçi Dağıtım

Elçi Dağıtım Instagram'da gördüm Galatasaray uzun kollu beyaz renk m beden t-shirt istedim kısa kollu kırmızı renk l beden saçma sapan pazar malı t-shirt geldi. 60 liramın iade edilmesini istiyorum.

04 Ekim 2017
Elçi Dağıtım

2 çift Adidas yeşil renkli ayakkabı sipariş etmiştim beyaz renkli ayakkabı geldi derhal değiştirilmesini istiyorum.

30 Eylül 2017
Elçi Dağıtım

Instagram hikayesinde reklamını görüp sipariş verdiğim BJK forması istediğim sipariş gelmedi, arma yok renk aynı değil iade etmek istiyorum.

23 Eylül 2017
Elçi Dağıtım

Galatasaray'ın yeni sezon çıkan forması mor olan yerine sarı kırmızı gönderdiniz. Sarı kırmızı vardı zaten bende anca kandırın milleti ayıp be!

20 Eylül 2017
Elçi Dağıtım

Instagram'ın reklam kısmında gördüğüm GS Store ürünlerinden beyaz renkli Yeni sezon small beden ürünü sipariş ettim bana gelen ürün large ve lisanslı olmayan ve geçen sezondan kalma bez parçası göndermişsiniz. …

22 Ağustos 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları