31 Ağustos 2015

Ela Quality Resort Hotel Ücretli Hizmet.

An itibariyle oteldeyim. Belek'te birçok otel gezdim, ben bu kadar ölü ve zevksiz bir otel görmedim. Akşam 00:00'dan sonra dışarıda ne ses var, ne eğlence, ne de açık bar. Tek içki içilecek yer, Lobby'nin alt tarafında kapalı bir mekan olan game zone. 3 tane bilardo masası, bir de paralı Bowling'in olduğu bir mekanda tıkılıp içki içmek zorunda kalmak iyi değil.

Sahil tarafındaki pavilion lara 100€ istiyorlar. İçinde adam gibi oturacak koltuk yok. Yemek yemek için de yerden 15-20 cm yükseklikteki küçük kare bir sehpada akrobasi yapmak zorunda kalıyorsunuz. Engelli dostu diye geçinen bir otelin bu kadar saçma sapan pavilion yapması ilginç. Bekar ve genç çiftlere kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Tc 2.301 Okunma

Cevaplar

  • Tc 01 Eylül 2015

    Şikayet anketi ve buradaki Yazım üzerine, otelden ayrılacağımız bugün, bizimle extra ilgilendiler sağ olsunlar. Sorunlarimizi dinlediler ve otelde bazı Değişiklikler yapmayı planladıklarından bahsettiler. Buranın şu an için konsept olarak sadece çocuklu aileler için uygun olduğunu belirtmekte fayda var ama gelişme kaydederlerse tekrar denenebilecek bir otel olabilir. Her ne kadar konsept bize uygun olmadığı için kendi adımıza memnun kalmasak ta, sorun yaşadığımızı öğrendikten sonra üst seviye yetkililerin yanımıza kadar gelip bizi dinlemesi ve çözüm üretmeye çalışması çok Guzeldi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön