09 Aralık 2013

Eksik Evrak Nedeniyle Turkcell Hattım Aramalara Kapatıldı!

Bundan yaklaşık 3 ay önce Turkcell bayisi Çakmak'tan faturalı hat aldım. Hattı bir, bir buçuk ay kullandıktan sonra bana "hattınızla ilgili eksik evrak var" diye mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda "kendilerine abonelik evraklarının ulaşmadığını söyleyip yeniden herhangi bir bayiye giderek evrak vermem" istendi.

Yaklaşık 15-20 gün önce Turkcell bayisi Avşaroğlu'na gidip kimlik fotokopisi, kredi kartı ekstresi verip abonelik sözleşmesini yeniden imzaladım. Bu gün itibariyle bana mesaj geldi ve "eksik evraktan hattımın aramalara kapandığı" yazılıyor.

Sorum Şu; evrak olmadan hat nasıl açılıyor? 2 kez alınan evrakı ulaştır(a)mayan bayiler mi cezalandırılmalı kullanıcı mı ve hat halen kapalı!

Kasım 1.723 Okunma

Cevaplar

  • Kasım'ın Teşekkür Mesajı12 Aralık 2013

    Firma hatasının farkına varıp kapatılan günün akşamında hattımı tekrar kullanıma açtı, ertesi gün de mağduriyetten dolayı özür dileyip bilgilendirdiler. Sorun'un bayi ile aralarındaki evrak paylaşım sürecinden kaynaklandığını, bayilerin kendilerine evrakların fotokopilerini yolladıklarını kendilerinin de fotokopi yerine evrak asıllarını istediklerini ve bu asıllar gelmeyince de müşteriye eksik evrak bildiriminde bulunduklarını ve hattın da otomatikmen bu sebepten kapandığını söylediler. Şikayetvar ekibine ve mağduriyetimi (10 saat geç de olsa) çözen turkcell müşteri hizmetlerine teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön