Toplam çözüm sayısı
..
Ekşi Sözlük ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Selim'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Ekşi Sözlük Hesabımın Sebepsiz Yere Kapatılması

1004görüntüleme
Selim
Selim 11 Nisan 16:58
Ekşi Sözlük Hesabımın Sebepsiz Yere Kapatılması

Ekşi sözlüğün yaklaşık 11 yıldır okuyucusu ve 2 senedir de aktif yazarıydım. 17 Haziran 2020 yılında sözlüğe erişimim sonlandırıldı. Son yıllarda değişen algoritma ile birlikte binlerce yazar gibi Ekşi Sözlük yazarlığım sebepsiz yere kapatıldı. Ekşi Sözlük ve Ekşi Teknoloji şirketine defalarca mail attım, sosyal medya hesaplarından çağrıda bulundum ancak sonuç alamadım. Yazdığım süre boyunca hiçbir ayrım yapmadan sözlüğe birçok katkım oldu. Hesabımın geri alınması için sevgili Ekşi Teknoloji çalışanlarından bir geri bildirim bekliyorum. Gerek Linkedin ®, gerekse Twitter ®'dan Ekşi Teknoloji çalışanlarına çağrıda bulundum. Buradan sesimi duyurmak için şikayetimi dile getiriyorum. Yazar nickim @selimmm

4 Yorum

Cem
Cem16 Haziran 17:58
 

Sonuç aldınız mı? Beni de aynı şekilde uçurdular nedensiz

 1
Selim
Selim17 Haziran 01:49
 

Henüz almadım hala bekliyorum, destek verirsen sevinirim dostum. Bende sana destek veriyorum.

 1
Cem
Cem17 Haziran 12:44
 

Letgo'dan da nedensiz banlanmıştım. Bunların hepsi aynı: Nuh diyorlar peygamber demiyorlar. :) Ben takıntılı adamım, kafaya taktıkça hasta oluyorum. Fav attığım şeyler hep benim için önemli olan şeylerdi, onlara bakıyordum. Kısaca favlarım önemliydi, yoksa yazarlık falan çok önemli değil. Cevap vermemeleri, nedensiz oluşu beni hasta ediyor. Gerçekten kendimi zor tutuyorum. Neden yani? Bir cevap veya herhangi bir geri bildirim.

 1
Selim
Selim17 Haziran 12:54
 

Aynı durumu bende yaşıyorum. Defalarca sözlüğü aradım. Geri dönüş alamadım. İstersen birlikte bu konuda çaba harcayalım. Bana WhatsApp'tan ulaşır mısın dostum?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile