23 Mart 2013

Ekrem Turizm Parayı Verince Her Şey Değişiyor!

Kayıt olurken her şey güzel çünkü ikram tur diye gidiyorsunuz ekonomi oldu mu Ekrem turizm. oluyor işlemleri yapıp paranızı ödediniz mi kozlar onların eline geçiyor sana bir tur paketi satıyorlar sonra tarihlerle oynayıp kimini ileri tarihe kimini geri tarihe çekip ucuz uçak gününe ayarlıyorlar.

Hesap sorduğunda da ibadete gidiyorsun biraz olumlu ol diyorlar bizler ibadete gidiyoruz ama sizler ticaret yapıyorsunuz bu işten para kazanıyorsunuz .

Fahri 2.992 Okunma

Cevaplar

  • Fahri 25 Mart 2013

    kalite okadar kötüydü otel berbat beyza otel yemekler yenmiyor pislikten geçilmiyor otele bide bilinçsiz müdür koymuşlar müşteriyi dövecek odalarda namaz kılacak yer yok 2 yataklı küçük odaya ilave yatak koymuş 3 kişilik yapmış müdüre izah ediyom valizler siğmiyor oda küçük bana valizlerini üst üste köy en üstekini kullan böyle bir zigniyet var verem olmadan bitlenmeden geldiğim için sevinçliyim asansör ayrı çile günün yarısı asansör beklemekle geçiyor önünde çöp koyteneri kokudan geçilmiyor şirketi iyi araştırın tamamen rezalet bir şirket yetkilisi mahtap bile olmadı. - aşırı umre talebi var onun için ne kazanırsak sistemi çalışıyor. boyle devem edersen ikramada zarar verirsin.ilgi malesef

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön