Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ekol Organization Hakkında

Elif
08 Kasım 2022 16:58
2.286

Ekol Organizasyon Google üzerinden ulaştım konuşmalarımız şöyle.

*Merhaba, iyi günler! * Ekol Organizasyon ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Ben İnsan Kaynakları Departmanından b*** a*** Firmamız adına ambalajlama ve kutulama işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki metni lütfen dikkatlice okuyunuz.

*kulak temizleme pamuğu paketleme seti* - 4500 adet kulak temizleme pamuğu gönderimi yapılır. - Gönderilen ürünleri belirtilen şekilde paketleyip koliye dizmeniz gerekmektedir. - Bu paketlemeden alacağınız ücret 1000₺' dir. • Her set için 7 gün süreniz bulunmaktadır. Ortalama 4-5 günde tamamlayabilirsiniz. Yetiştirmeme durumunda bize bildirdiğinizde 7 gün ekstra süre vermekteyiz. • Erken bitirdiğinizde de teslim edebilirsiniz. Ayda 4-10 set alabilirsiniz. Paketleme bitiminde teslim alınırken yeni işiniz de aksini bildirmediğiniz sürece getirilmektedir. • Paketleme işlemi bitiminde beni bilgilendirdiğiniz de adresinize kargo elemanlarını yönlendirecek. Kargo elemanları tarafından ön kontrol yapıldıktan sonra ürünler evinizden çıkmadan hesabınıza veya kapalı zarf içinde elden ücretiniz yatırılmaktadır. • Kapora ve kimlik bilgisi talep edilmemektedir.

• Kargo ücretleri firmamıza aittir. • İsteğe bağlı sigorta yapılacaktır. • Göndereceğimiz setlerin içinde hazırlanma ve paketleme hakkında ayrıntılı kılavuz bulunmaktadır. *başvuru yapmak istiyor musunuz? NOT:şu an için sadece kulak temizleme pamuğu seti bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda değişiklik olacaktır. Ben sisteme girişinizi yapıyorum. Kaydınızın onayı için muhasebe hesabına 30₺ dosya ücreti gönderim sağlamanız gerekmektedir. *Bu ücret kayıt için gerekli evraklar için talep edilmektedir.* Kendinize ait bir banka hesabınız yok ise başkasına ait IBAN'dan gönderim sağlayabilirsiniz. Bu durumda açıklama kısmına "İsim soy isim" mutlaka belirtiniz. Gönderim işlemini sağladıktan sonra tarafıma dekont atabilirseniz sevinirim. Iban: TR23000320000000****** İsim soy isim: m*** e*** *Not: hafta sonu tüm gün ve hafta içi 17:00'dan sonra bankacılık işlemleri durduğu için fast ile gönderim sağlamanız gerekmektedir.* 30 TL dosya masrafı istiyorlar gönderdikten sonra da numaralarınız engelleniyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz