Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ekol Organization Evde Paketleme Şikayeti

Dlr
06 Temmuz 2022 22:43
5.749

07.06.2022 tarihinde e paketleme evde paketleme işi olarak başvurduğum internet üzerinden iki firma, benden t. C. Kimlik no, ev adresi, banka IBAN no bilgilerimi istedikten sonra 0542... Numaralı hattım üzerinden WhatsApp ® üzerinden iletişime geçtim. Kişisel bilgilerim ile her ne yaparlarsa yapsınlar, bu durumdan hiçbir bilgim ve onayım yoktur. Üzerime açılacak şirket, hat, vb... İşlemleri kesinlikle kabul etmiyorum. Herhangi kredi, parasal işlem, mağduriyete konu, haksız kazanç işlemlerini kesinlikle kabul etmiyorum. Aynı zamanda işlenebilecek herhangi bir suçu kesinlikle kabul etmiyorum.

Herhangi bir sorun olursa, benim sorumluluğumda değildir. Hakkımda herhangi bir işlem yapılırsa, bilgim dahilinde değildir. Bu sayfaya şikayet ederek, herhangi bilgimin olmadığını bildirmiş bulunmaktayım. Bu şikayetimi ilgili kurumlara resmi bildirim olarak belirtmek isterim. Yasal süreçler başlatılacaktır.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Sena

Peki sonuç ne oldu sizde mi ulaşamıyorsunuz

Servet

Bende 30 TL IBAN'dan ödeme yaptım hakkında hiçbir türlü işlem yapılmasını istemiyorum adıma yapılacak olan bu firma hakkında suç duyurusunda bulunuyorum

Sıla

Benden de şu an 30 TL yatırmamı istiyorlar. Biraz korktum açıkçası. Size paket gönderdiler mi acaba? Bende öğrenciyim de merak ediyorum.

Şeyma

Öyle bir şey olur mu ki ben öğrenciyim ihtiyaçtan dolayı yapacağım

Benzer Şikayet Yaz