31 Ekim 2016 #6819282

Ekol Giyim Ürün İadesini Kabul Etmeyen Firma!

27.10.2016 tarihinde İzmit 41 Burada alışveriş merkezinde ki Ekol Giyim mağazasından aldığımız trikoyu, etiketi dahi çıkarılmadan, hiç giyilmeden 30.10.2016 tarihinde iade etmek için mağazaya getirdiğimde mağaza yetkilisi "şirket kuralları gereği asla iade almayacaklarını gayet laubali bir şekilde söyledi" ve bunda büyütecek ne var anlamadım diye de ekledi. Yarından tezi yok Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım ve yerel medya da bu saygısızlığın haber yapılmasını sağlayacağım. Yazıklar olsun böyle firmaya, benim değerli vaktimi boşa harcadığı/harcayacağı için.

Volkan 1.750 Okunma

Cevaplar

  • Volkan31 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti denilen olgunun sizin ilgi alanınıza girmediği çok net anlaşılıyor. Görünen o ki merdiven altı tuhafiyeciler ile aynı bakış açısına sahipsiniz. Günümüzde bütün markalar müşteri memnuniyetini ön plana çıkartırken siz bir defalık karın peşine düşmüşsünüz. Laubali çalışanlarınızın nereden güç aldığı anlaşılabiliyor. 100 TL'lik trikoyu mağazanıza bırakacağım ve değişim de istemeyeceğim (hadi bakalım gözünüz Aydın; 100 TL. Net kar.) ama İzmit sınırları içinde gerek basılı gerekse görsel medyada bu yaşadıklarımın duyulmasını sağlayacağım. İnsanlar bunu bilsinler ve ekol Giyimden alışverişlerini öyle yapsınlar.

  • Ekol Giyim Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Görerek ve beğenilerek,kabinde deneme yaparak mağazalarımızdan almış olduğunuz ürünlerimizin bizden kaynaklı defo v.s olmaması dışında iadesini yapamayacağımızı üzülerek tarafınıza belirtmek isteriz. İyi Haftalar, Saygı ve sevgilerimizle, Ekol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön