16 Temmuz 2016

Ekol Giyim Parayı Verip Ürünü Alamıyoruz

Ekol Giyimin Mi adındaki alt mağazasının Ankara Acity alışveriş merkezindeki şubesinden ablama düğün için parasını ödediğimiz kıyafeti mağazada denedikten sonra üründe leke olduğunu söylediler. Böylece biz de ürünü orada tamir için bırakıp, 2 gün bekledik. Sonra üründe sürekli bir sorun olduğunu söylediler. Düğün yaklaştığı ve ürünün geri gelmeyeceğini anladığımız için 3 iş günü öncesinde yaptığımız alışverişten vazgeçip, paramızı geri iade etmelerini söyledik. Tüketici haklarına aykırı bir şekilde ürün iadesinin ancak gün içerisinde olabileceğini söylediler ve bunun arkasında duruyorlar.

Hiç korkuları yok, kime güveniyorlar bilinmez. Özellikle şu günlerde. Bu ölçülerde ilerlemiş olması şu günlerde daha çok önem arz ediyor. Hiç dokunamadığımız ürünün ücretinin iadesini tüketici haklarımıza dayanarak istiyoruz.

Hamza 1.073 Okunma

Cevaplar

  • Ekol Giyim Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Sevgili Müşterimiz, Yaşadığınız şikayete istinaden çağrı merkezimiz aracılığı ile aranmış bulunmaktasınız. Konuya istinaden hanımefendiyle görüşüp şirket politikamız çerçevesinde bilgilendirip yardımcı olunacağının bilgisini vermiş bulunmaktayız. Saygı ve sevgilerimizi arz ederiz. EKOL MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön