17 Ekim 2016 #6706903

Ekol Giyim Kusurlu Kot!

Ekol Giyim'den aldığım kot dış giyim dar gelmemesine rağmen dikişlerinde açılma oldu. Mağazaya verdim bir süre sonra aradılar değişim için tekrarda kot ceket aldım farklı bir model ama tekrardan dikişlerinde açılma yırtılma oldu kısa sürede ve Kızılay İzmir CD mağazaya götürdüğümde kabul etmediler ve bize "sizi uyarmışlardır" diye bir cevap verdiler. Ekol markalı hiçbir ürünü almayacağım kusurlu kot ceket üretim hatası ise neden kaldırılmadı halen askıda?

Özlem 875 Okunma

Cevaplar

  • Özlem08 Ocak 2017

    3 defa olan bir şey deildi alındıktan sonra açılma oldu iade ettim yerine farklı bir kot ceket aldık ama onda da aynı sorun oldu tekrar gittiğimde alırken uyarı yapılmadımı size dediler tabi ki öyle bi uyarı yapılmadı bize. Bu kot ceket serisi hep böyle sorunlu ise neden satılıyor?

  • Ekol Giyim Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz , Mağazadan alınan bilgiler doğrultusunda üç kez aynı ürünle değişim talebi olmuştur. Mağazadan tekrar aynı ürün talebi edinilmiş olmadığı söylenmiş ve sadece bilgi talebi olmuş.Ekol mağazalarımızdan faturanızla beraber ürünün incelenmesini talep edebilirsiniz. Maksimium 10-15 gün içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir. Saygı ve sevgilerimizle, Ekol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön