26 Ekim 2015

Ekol Giyim Kanser Hastasına Resmen Eziyet Yaşattılar!

Kanser tedavisinden sonra kolumdaki ödem dolayısıyla kıyafet bulmakta zorlanıyorum ancak bir beden büyük alarak tadilat yaptırabiliyorum. Piyasadakilere göre fiyat olarak da yüksek bir gömleği Ankara Natavega AVM'deki Ekol Giyim mağazasından aldım ve anlaşmalı terzileri olduğunu kol boyunu kısaltabileceklerini söylediler fakat gömlek geldiğinde kol daralmıştı. Zaten ödemden dolayı şiş olan koluma dar oldu.

Mağaza bu durumu üstlenmedi ve üstüne üstlük beni mağdur durumda bıraktı. Ücretini ödediğim ürünü giyemiyorum! Ekol Giyim mağazasının müşterilerine hatta hasta bir bayana gösterdiği saygısızlık had safhada!

Gözde 696 Okunma

Cevaplar

  • Gözde25 Şubat 2016

    Sorumlulugunu alamadiginiz terzilerle calisip daha sonra müşteri istedi tadilati yapabilecegimiz bir şey yok denildi herhangi bi değişim veya maduriyetin giderilmesi kesinlikle olmadı sirf müsteriyi basindan kovmak adına incelemeye alalim dediniz, incelemeye gönderilen urunu arayıp sorduğumda Nata Vega mağaza muduru tarafından bilgisini aldık yapılacak bi durum yoktur denildi ben zaten magazayla görüşüp mağdur olmusken inceleme adi altında resmen oyaliyorsunuz sonucta kendinizi hakli cikarip istediginiz yere basvurup diyerek geri gonderdiniz tüketici haklarına basvurmamizi bile tiye aldiniz bir daha önünden dahi geçmem sıfır kurumsallik

  • Ekol Giyim Temsilcisi02 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, İncelemenizin tekrar gönderildiğini ve inceleme sonucunun tarafınıza bildirileceğini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Ekol Müşteri Hizmetleri

  • Gözde26 Ekim 2015

    Kanser tedavisinden sonra kolumdaki ödem dolayısıyla kıyafet bulmakta zorlanıyorum ancak bir beden büyük alarak tadilat yaptırabiliyorum piyasadakilere göre fiyat olarak da yüksek bir gömleği Ankara natavega AVM deki ekol mağazasından aldım ve anlaşmalı terzileri olduğunu kol boyunu kısaltabileceklerini söylediler fakat gömlek geldiğinde kol daralmıştı ve zaten ödemden dolayı sis olan koluma dar oldu mağaza bu durumu üstlenmedi ve üstüne üstlük beni mağdur durumda bıraktı ücretini ödediğim ürünü giyemiyorum! Ekol mağazasının müşterilerine hatta hasta bir bayana gösterdiği saygısızlık had safhada!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön