22 Ekim 2014
Yorum Yap
#2758304

Eko Halı Su Dökülen İpek Halı Bozuldu ve 2 Aydır Geri İade İçin Uğraşıyorum

Esenyurt Eskidji Avm Eko Halı bayisinde Temmuz 2014’te almış olduğum “LALEZAR SILVER” ipek halıda sorun yaşadım. Halıyı aldıktan 1 ay sonra üzerine 1 bardak içme suyu döküldü ve su dökülen yerin rengi açıldı. Sorunu bayiye bildirmeme rağmen beni 1 ay boyunca oyalayıp hiç bir şey yapmadılar.


Sonra şikayetimi bildirmek üzere merkezlerini arayarak Satınalma yetkilisi B*** beye ulaştım ve kendisi ilgilendiğini söylemesine rağmen toplamda 3 aydır bir arpa boyu yol alamadım. Bir dünya para verip aldığım bu ürünün garantisi var denilmesine ve üründe bariz kusur olmasına rağmen kimse sahip çıkmıyor. Ürünü geri iade etmek istiyorum.

Muhammed 3.973 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed10 Kasım 2014

    Eko halı yetkilisinin konuya olan ilgisi ve çözüme olan katkısı iyi olmasına rağmen. Bayi üzerinde hiç bir etkisi olmadığının çok açık ortada olduğunu söylemek istiyorum. Ürünü bayiden aldığınız için ilk muhatap bayi olmak zorunda ama bayi çok ilgisiz olduğu için Eko halı ile sorunu çözmek zorunda kalıyorsunuz. Bu firmanın sattığı ürünlerden İpek veya benzeri özel bakım ve kullanım gerektiren ürünleri almanızı kesinlikle önermiyorum çünkü garanti dahilinde dahi olsa çok uğraşırsınız.

Ziyaretçi Yorumları