20 Ekim 2016

Ekmen Servise Telefonla Ulaşamıyorum.

41***96 iş emri numaralı gt-ı9190zbatur model cihazım Ekmen Samsung Servis Merkezine 23.02.2016 tarihinde anakartı değişmiş ve IMEI değişikliği bildirilmediği için cihazım kapanmıştır. Gerekli işlemleri yapmak adına tüm evrakları doldurup Teknosa'ya teslim ettim. Hem Samsung müşteri hizmetleri 444 77 11 üzerinden defalarca kayıt oluşturdum. Servisle görüşürseniz süreç hızlanır dediler, fakat tam 10 gündür günün farklı saatlerinde aramama rağmen Avcılar şubesinde telefonu açan olmamıştır. Halen de öyle.

Servisin web sitesindeki bize ulaşın kısmından da e-mail gönderilemiyor. 01.10.2016 tarihinden beri cihazım kapalı ve açılmasını bekliyorum Bu servisin vermiş olduğu hizmet kalitesizliğinden dolayı bir daha Samsung ürünü almayı düşünmüyorum. Müşteri memnuniyetini önemsemesi gereken, en azından yaptığı işi hakkıyla yapan bir işletme olmadığını düşünüyorum.

Murat 957 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Kasım 2016

    11.11.2016 itibarı ile ne ekmen servise ulaşabildim ne de telefonumun kaydı yapıldı. Boş boşuna fatura ödüyorum. Söz konusu şirket telefonuna halen bakmıyor. Markaya güvenip telefon alıyoruz sonrasında peşlerinde koşup duruyoruz. Bundan sonra ne bir Samsung ürünü alırım ne de yakınımdaki kimseye aldırırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön