Toplam çözüm sayısı
..
Ekin Koleji ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Hatay Defne Ekin Koleji 20 TL Bursluluk Sınavı Ücreti Aldı!

1915görüntüleme
Kaan
Kaan 15 Mart 21:29

Hatay Defne ilçesinde bulunan Ekin Koleji nin yaptığı bursluluk sınavı için oğlumu ön kayıt ile internetten kaydını yaptım.

Aynı şekilde yine Hatay Defne ve Antakya'ya bağlı i***, t*** ve f***'nin de sınavlarına internet üzerinden bursluluk sınavı için kayıt yaptım.

Fakat Ekin Koleji bursluluk sınavı için kesin kayıt olması gerektiğini ifade ederek bizi okullarına çağırdılar. Ekin Koleji'ne gittiğimde sınav giriş belgesinin çıktısını verip benden 20 TL sınav ücreti talep ettiler ve ben de ilk bursluluk sınavı olduğu için ücretin normal olduğunu düşündüm ve benden makbuz da kesmeden sınav giriş belgesi karşılığında 20 TL ücret aldılar.

Bana söyledikleri yanlış tarih dolayı Ekin Koleji'nin sınavına katılamadık. Arayıp durumu izah ettiğimizde bize geri dönüş yapılacağı söylendi fakat dönüş yapılmadı. Daha sonra oğlum sırasıyla i**, f*** ve t*** bursluluk sınavlarına 1 kuruş ücret alınmadan girdi.

Bunu Ekin Koleji'ne gidip ifade ettiğimde sınav giriş belgesi karşılığında 20 TL aldıklarını ifade ettiler. Sınav kitapçığı varsa bursluluk kapsamı dışı da olsa girme talebimiz de kabul edilmedi. Kendi bünyelerinde yaptıkları deneme sınavına girmeyi istedik o da reddedildi.

Yani Ekin Koleji bursluluk sınavı ücreti ile Hatay da bir ilk yaptı ve sınava giremediğimiz halde paramız iade edilmedi.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile