17 Eylül 2013

Ekici Dağıtım Kamyonundaki Personelin Üslubu!

14. 09. 13 saat 14. 05'te Erenköy Fırın sokakta karşı kaldırıma geçerken, son sürat üzerime gelen araçtan zor kurtuldum(07 DDM **). Hiç etrafına bakmayan şoför özür dilemek yerine "kaldırımdan aşağı adımını atınca ezilmeyi göze alırsın, yol benim, sadece kaldırımlar senin" şeklinde mantık dışı sözler sarf etti.

Sokakta araç kullanmak hakkında en basit trafik kurallarından bihaber, kaba elemanların işe giriş hem de trafiğe çıkmadan önce sıkı bir eğitim almaları şart. Bir çocuk yuvası ve bir de cami bulunan, yayası çok fazla olan bu sokakta böyle şoförler her zaman faciaya davet önderiyor. Plakasını alıp şikayet edeceğimi söylediğimde ise "ev adresimi de al, gelirsin" şeklinde çirkin sözler söyledi. Ekici personellerine gereken eğitimi ver.

Okşan 251 Okunma

Cevaplar

  • Okşan 03 Ekim 2013

    Ekici yönetimi tarafından konu hakkında hassas davranılmış olup, gerekli işlemlerin yapılacağı sözü verilmiştir. Şikayetim kesinlikle firmanın ürünleriyle ilgili olmayıp, sadece bölgemdeki personel hakkındadır.

  • Ekici Temsilcisi01 Ekim 2013

    Sayın şikayetvar.com yetkilisi, Sayın O.K nın şikayeti hakkında kendisi ile görüşülmüş ve gerekenler yapılacaktır. Ekici Peynir Tüketici Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön