25 Haziran 2015

Ehil.com Firma İlanının Arkasında Durmuyor.

Ehil.com aracılığı ile cam balkon yaptırmak istedim. Firmadan bana 2 firma önerildi, ben de daha uygun olan ile anlaştım. Kendileri firmayı sayfasında firma incelenmiştir diye belirtmiş. Ben de buna güvenerek yaptıracağım işin yarı parasını firmaya verdim. Ancak daha sonra firma binbir nedenle beni geçiştiriyor.

Yerlerine gittiğimde bu firmanın 2 yıldan beridir o adreste olmadığını gördüm. Siz bu firmayı neye göre onaylıyorsunuz. Bu durumu Ehil.com müşteri hizmetlerine ilettiğimde bana adamları aradığını söylüyorlar ama numaraya ulaşılmıyor. En son işin sarpa sardığını görünce firmayı sayfalarından kaldırdılar. İşte yaptıkları iş bu kadar. Sitenin hiçbir yaptırımı yok.

Çağatay 1.098 Okunma

Cevaplar

  • Çağatay 06 Temmuz 2015

    Tarafıma site üzerinden yönlendirilen firma peşinat olarak 2000 TL aldı. Ancak firmanın yerine gittiğimde bu firmanın olmadığını öğrendim. Firmayı hiçbir şekilde sorgulamadan öneriyorlar. Firma yetkilisinin telefon numarası da şu anda kullanılamamaktadır diyor. Benim mağduriyetimi kim giderecek. Firma işinin arkasında durmuyor. Buldukları çözüm yolu firmayı firmayı siteden kaldırmak. Pazartesi günü hem sözleşmeyi imzalayan fetih ticareti hem de Ehil.com u tüketici mahkemesine şikayet edeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön