17 Ekim 2016 #6701851

Eglencix Yanıltma Yoluyla Abone Yapılmış. Hukuksuz Bir Şekilde Abone. Yapılmış!

Ben Türk Telekom 0505543****numaralı hat kullanıcısıyım. Bu ay ki yani eylül ayın faturası uçuk bir şekilde yüksek geldi. Normalde belli bir pakete aboneyiz her ay aynı fiyatta yani yaklaşık olarak 31.7 TL gelir. Ama bu ay 75.5 TL fatura geldi. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum olduğum görüşmede bir video paketine üye olduğumu öğrendim. Benim bu üyelikten kesinlikle haberim yok. Başkası da kullanmaz benim telefonu çünkü ekranında şifre vardır. Bu üyelik olayını yapanlar insanları bilişim yoluyla aldatma ile haksız kazanç sağlıyorlar. Eglencix, bana ya paramı verin. Ya da sizi hakkınızda Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağım. Benden hiçbir şekilde sesli onay almadınız. Şifre vermediniz. Yazılı bir taahhüdünüz yok. Söyler misiniz beni nasıl üye yaptınız?

Ebubekir 126 Okunma

Cevaplar

  • Ebubekir16 Kasım 2016

    Bu ayki faturam normal olarak 35 TL geldi bu ay faturama iade edilen ya da yansıtılan herhangi ibir iade olmamış. Kesilen tutarın bir sonraki faturada iade edilecek diye cevap yazmıştiniz? Lütfen paramı bana iade edin.

  • Ebubekir'in Teşekkür Mesajı20 Ekim 2016

    Sorunuma bu kadar kısa bir zamanda çözüm bulduğunuz için tesekurler.

  • Eglencix Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 56 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön