17 Ekim 2016 #6701182

Eğlencix Usulsüz Bir Şekilde Abonelik Gerçekleştirdi

15 Ekim günü cep telefonumla internette bir şeylere bakarken aniden karşıma daha önceden bilmediğim, duymadığım bir şeyler çıktı. Bu sayfadan çıkış yapmak isterken aniden bir SMS geldi ve bana Eğlencix diye bir şeye abone olduğumu, 14 TL haftalık ücreti peşin olarak aldığını, aboneliğimi iptal etmek istersem falanca numaraya mesaj ya da müşteri hizmetlerini aramamı bildiriyordu.


Yaptığım kontrol sonunda gerçekten 14 TL'yi telefon bakiyemden düştüklerini (buna ortak oldukları için tüm telefon operatörlerini de kınıyorum) gördüm. Sesimi iletmek üzere çağrı merkezini aradım ve durumu ilettim. Zaten onlar için rutin işlem olduğu açıktı. Hay hay dediler, hemen aboneliği (mi eklemiyorum, çünkü böyle bir talebim asla olmadı) iptal ettiklerini, ancak tahsil ettikleri 14 TL'yi hemen iade etmeyeceklerini, inceleyip size döneceğiz dediler. Her türlü hakkımı arayacağım, sesimi duyuracağım.

Yusuf 91 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf19 Ekim 2016

    İrtibat numaramı güncelleyerek şikayetimi yineledim. İade etmezseniz bana hizmet faturası gönderin gerekli resmi makamlara başvuracağım 15 Ekim günü cep telefonumla internette bir şeylere bakarken aniden karşıma daha önceden bilmediğim, duymadığım bir şeyler çıktı. Bu sayfadan çıkış yapmak isterken aniden bir SMS geldi ve bana Eğlencix diye bir şeye abone olduğumu, 14 TL haftalık ücreti peşin olarak aldığını, aboneliğimi iptal etmek istersem falanca numaraya mesaj ya da müşteri hizmetlerini aramamı bildiriyordu. Yaptığım kontrolle gerçekten 14 TL'yi telefon bakiyemden düştüklerini gördüm. Sesimi iletmek üzere çağrı merkezini aradım ve durumu ilettim. Zaten onlar için rutin işlem olduğu açıktı. Hay hay dediler, hemen aboneliği iptal ettiklerini, ancak tahsil ettikleri 14 TL'yi hemen iade etmeyeceklerini, inceleyip size döneceğiz dediler. Her türlü hakkımı arayacağım, sesimi duyuracağım.

  • Eglencix Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba, İletişim için belirtmiş olduğunuz telefon numarasının firmamıza ait servislere aboneliği bulunmamaktadır. Ücretlendirme yapilan telefon numarası, iletmiş olduğunuz numaradan farklı ise tekrar bize iletmenizi rica ederiz. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön