16 Ağustos 2016

Eglencix Onayımı Almadan Abonelik Yapıyor

İnternette karşıma çıkan reklamda çarpıya basmaya çalışırken bir türlü kapatamamam sonucu bir mesaj aldığımı tespit ettim. ''Sınırsız video izleyebileceğiniz Eğlencix aboneliğiniz başladı. Abonelik vergiler dahil ayda 56 TL'ye her ay yenilenir. Aylık ücret haftalık 14 TL olarak tahsil edilir. 14 TL tahsil edilemezse günlük 2 TL alınır. İptal için iptal Eğlencix yazıp 6021e gönderin. İptal talep edilen dönem için ücret iadesi yapılmaz. Mh:2164740200 YBS aş. ''


Müşteri hizmetleri mesai dışında ve telefonda iki defa dinlememe rağmen belirtilen mail adresi anlaşılmıyor. Net söylüyorum daha önce de başıma geldi ve alnımın akıyla bundan kurtuldum: yazılı yahut sözlü onayım alınmamıştır. Herhangi bir şekilde faturama yansıyan tek kuruş olması durumunda kurumunuzu mahkemeye vereceğim. İptal mesajı da atılmıyor.

Eda 288 Okunma

Cevaplar

 • Eda17 Ağustos 2016

  bugün 14 TL başka bir hatta TL olarak yansitildi. Umarım reklamlardaki o carpi virusu kaldirilir da daha fazla kimsenin başı agrimaz.

 • Eda16 Ağustos 2016

  Ukastiniz. Normal bir cep telefonu üzerinden. faturalı olduğum için faturamdan tutar dusuremiyormussunuz. PTT, bankalar ya da bir numaraya kontör yuklenmesini çözüm olarak sundunuz. 14 TL yukleyeceginiz numarayı ilettim. Geri dönüş aldık evet ama hala çözüme kavuşmuş bir şikayet söz konusu değil. Normal numaradan arayıp vofafone çözüm ortagiyim demekte ilginç zaten. söz konusu hatta iadeyi bekliyorum.

 • Eglencix Temsilcisi16 Ağustos 2016

  Merhaba, Çağrı merkezimiz tarafindan 24 saat içerisinde şikayetinizle ilgili bilgilendirilmek üzere aranılacaksınız. Bilginize.

 • Eda15 Ağustos 2016

  An itibariyle Vodafone'u aradım. Attığım mesaja ve bana gelen iptal onayinizin bile sahte olduğu ortaya çıktı. İptal edilmediğini söylediler ve Vodafone tarafından iptal edildi. tarafıma acilen geri dönüş yapılmasını rica eder bu ayin sonunda gelecek olan faturama sehven dahi olsa tek kuruş dahi yansitilmasi halinde hiç acımadan dava acacagimi suç duyurusunda bulunup peşini birakmayacagimi bildirmek isterim!

 • Eda15 Ağustos 2016

  mesajı attım fakat 22sinde iptal edileceği söyleniyor. Bu 14 tlnizi soke soke alacagiz demek! bu dolandırıcılık! O reklam bir dolandırıcılık ornegıdır!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön