14 Ekim 2016 #6684400

Eglencix Onayım Olmadan Abonelik Başlatılması

13.10.2016 tarihinde cep telefonumdan bir devlet kuruluşuna ait internet sitesine giriş yaparken sitenin farklı bir adrese yönlendirildiğini fark ederek sayfaların açılması gerçekleşmeden internetten çıkış yaptım. Sayfayı kapatmamla birlikte telefonuma 6021'den Eglencix aboneliğimin başlatıldığına ilişkin bir mesaj aldım. Hemen iptal işlemini gerçekleştirdim. Ayrıca gönderilen mesajda hukuksuzca yazılmış "İptal talep edilen dönem için ücret iadesi yapılmaz" ifadesi de yer almaktaydı. Onayım olmadan yapılan bu işleme ilişkin tarafımdan kesilen/kesilecek tüm ücretlerin tarafıma iade/iptal edilmesini talep ediyorum. Konuyla ilişkin mağduriyetimin giderilmemesi durumunda kanuni tüm haklarımı kullanacağımı ve şikayetimi ilgili mercilere aktaracağımı bilgilerinize sunarım.

Gürkan 267 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan17 Ekim 2016

    Kesilen ücret hesabıma 17 Ekim tarihinde yatırılmıştır. Keşke onayım alınmadan bu para kesilmemiş olsaydı ve bu kadar uğraş verilmeseydi. Sikayetvar.com sitesine varlığından ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla...

  • Gürkan15 Ekim 2016

    Çağrı Merkezi tarafından 15 Ekim tarihinde arandım ve 3 gün içerisinde paranın vermiş olduğum IBAN hesabına yatırılacağı bildirildi.

  • Eglencix Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba, Çağrı merkezimiz tarafindan 24 saat içerisinde şikayetinizle ilgili bilgilendirilmek üzere aranılacaksınız. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön