18 Ekim 2016 #6711973

Eglencix Kullanmadığım Paketin Ücretini Ödemek Zorunda Kalıyorum

Türk Telekom ve Eglencix'ten şikayetçiyim. Kullanmadığım bir paketin ücretini ödemek zorunda kalıyorum. Türk Telekom nasıl böyle bir işleme tahsildarlık yapar? Hiçbir üyeliğim ve aboneliğim olmamasına rağmen ve kayıt olmamama rağmen ücret tahsil ediliyor. Bu kesilen ücretlerin derhal ödenmesini talep ederim. Lütfen hattım ve yapılan işlemler incelensin. Eğlencix aboneliğinizi başlatmak için evet yazıp 6021'e herhangi bir SMS göndermedim.


Kayıtlarınızı dikkatli bir şekilde incelerseniz SMS göndermediğimi göreceksiniz. Üyelik yapmadığım halde iptal için mesaj geliyor. Hiçbir şekilde bahse konu firma ile üyelik için konuşmam veya SMS olmamıştır. SMS göndermediğim için iradem dışında işbirliği yaptığınız şirket ile herhangi bir abonelik aktım bulunmamaktadır. 75 TL Ekim ayı ve 61,75 TL Kasım ayı faturalar geldi. Lütfen fazla uzatmadan fatura düzeltmesini yapınız..

Uğur 207 Okunma

Cevaplar

  • Eglencix Temsilcisi18 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler yapıldı ve tahsil edilen 56 TL hattınıza iade edilmiştir. Not: Faturalı hatlarda iade edilen tutar bir sonraki faturaya yansıltılmaktadır. Kontörlü hat ise hemen hesabınıza geçecektir. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön